O značce Boccia Titanium

O značce

Německá značka Boccia Titanium spadá pod lukrativní hodinářskou společnost z Glashütte TUTIMA UHRENFABRIK GMBH.
Rodinnou firmu zastupují primárně otec a syn Delecatovi a již několik let po sobě si v rodném Německu drží prvenství nejprodávanějších hodinek v cenové kategorii do 500 EUR. Výhodou hodinek Boccia je kromě precizního německého zpracování a vytříbeného designu také využití dokonalých materiálů. Díky tomu značka získala i mnohá ocenění.

Hodinky Boccia uvedly jako první na trh řadu vyrobenou kompletně z čistého titanu. Titan je stříbrnošedý kov s jedinečnými vlastnostmi pro výrobu šperků a hodinek - je velmi dobře snášen citlivou pokožkou a alergiky, nedráždí, je lehký, ale zároveň pevný, takže velmi dobře odolává nárazům. Čistý titan je o 30 % tvrdší a o 50 % lehčí než chirurgická ocel. 

Později společnost uvedla na trh také kolekci titanových šperků, které podtrhují krásu a eleganci jak samy o sobě, tak v kombinaci s hodinkami. Design hodinek je spjat s mnoha jmény světových návrhářů, jedním z nich je např. Jeff Miller.

Boccia se aktuálně specializuje na výrobu cenově dostupných všestranných hodinek z titanu a keramiky. Jörg Delecate, zástupce značky BOCCIA TITANIUM, o svém postavení hrdě říká: „Nové nápady našich mezinárodních designérů a nepřetržitý vývoj nových modelů, reagujících na potřeby našich zákazníků -  to jsou důležité faktory mnohaletého úspěchu na trhu.“

Funkcionality a péče

Technické specifikace 

Jakou má materiál titanium výhodu?

Titanium je extrémně lehké, zároveň pevnější než nerezová ocel, nekoroduje, odolává magnetickému působení a největší výhodou je dobrá snášenlivost pokožky včetně alergické. Všechny komponenty hodinek Boccia jsou vyrobeny z čistého titanu.

Jsou hodinky Boccia voděodolné?

Všechny modely hodinek Boccia Titanium mají alespoň základní formu voděodolnosti.  Úroveň voděodolnosti závisí na konkrétním modelu (3, 5 nebo 10 barů, což se rovná 30, 50 nebo 100 metrům). Voděodolnost není neomezená po celou dobu životnosti hodinek, doporučujeme pravidelnou revizi této vlastnosti během servisu.

Kde si mohu nechat opravit hodinky?

Kontaktujte prosím autorizovaného prodejce.

Kde si mohu zakoupit nový pásek k hodinkám?

Kontaktujte prosím autorizovaného prodejce.

 

Záruka

Společnost Boccia zajišťuje zákonnou záruku za kvalitu materiálu a výrobek za předpokladu, že hodinky byly zakoupeny u  autorizovaného prodejce značky BOCCIA. Během této doby jsou výrobní vady bezplatně opraveny. Záruka se nevztahuje na vady a poškození v důsledku nesprávného použití, baterii, náramek a sklíčko. V případě reklamace se spolu s hodinkami předloží řádně vyplněný záruční list či doklad o koupi autorizovaného prodejce BOCCIA. Náklady na dopravu hradí odesílatel. 

Návody

Boccia návod CZ+SK 2020

 

Boccia analog solar návod

 

Funkce kalibru VS42A