O značce

Německá značka Boccia Titanium spadá pod lukrativní hodinářskou společnost z Glashütte TUTIMA UHRENFABRIK GMBH.
Rodinnou firmu zastupují primárně otec a syn Delecatovi a již několik let po sobě si v rodném Německu drží prvenství nejprodávanějších hodinek v cenové kategorii do 500 EUR. Výhodou hodinek Boccia je kromě precizního německého zpracování a vytříbeného designu také využití dokonalých materiálů. Díky tomu značka získala i mnohá ocenění.

Hodinky Boccia uvedly jako první na trh řadu vyrobenou kompletně z čistého titanu. Titan je stříbrnošedý kov s jedinečnými vlastnostmi pro výrobu šperků a hodinek - je velmi dobře snášen citlivou pokožkou a alergiky, nedráždí, je lehký, ale zároveň pevný, takže velmi dobře odolává nárazům. Čistý titan je o 30 % tvrdší a o 50 % lehčí než chirurgická ocel. 

Později společnost uvedla na trh také kolekci titanových šperků, které podtrhují krásu a eleganci jak samy o sobě, tak v kombinaci s hodinkami. Design hodinek je spjat s mnoha jmény světových návrhářů, jedním z nich je např. Jeff Miller.

Boccia se aktuálně specializuje na výrobu cenově dostupných všestranných hodinek z titanu a keramiky. Jörg Delecate, zástupce značky BOCCIA TITANIUM, o svém postavení hrdě říká: „Nové nápady našich mezinárodních designérů a nepřetržitý vývoj nových modelů, reagujících na potřeby našich zákazníků -  to jsou důležité faktory mnohaletého úspěchu na trhu.“