O značce

Německá značka Boccia Titanium spadá pod lukrativní hodinářskou společnost z Glashütte TUTIMA UHRENFABRIK GMBH.
Rodinnou firmu zastupují primárně otec a syn Delecatovi a již několik let po sobě si v rodném Německu drží prvenství nejprodávanějších hodinek v cenové kategorii do 500 EUR. Výhodou hodinek Boccia je kromě precizního německého zpracování a vytříbeného designu také využití dokonalých materiálů. Díky tomu značka získala i mnohá ocenění.

Hodinky Boccia uvedly jako první na trh řadu vyrobenou kompletně z čistého titanu. Titan je stříbrnošedý kov s jedinečnými vlastnostmi pro výrobu šperků a hodinek - je velmi dobře snášen citlivou pokožkou a alergiky, nedráždí, je lehký, ale zároveň pevný, takže velmi dobře odolává nárazům. Čistý titan je o 30 % tvrdší a o 50 % lehčí než chirurgická ocel. 

Později společnost uvedla na trh také kolekci titanových šperků, které podtrhují krásu a eleganci jak samy o sobě, tak v kombinaci s hodinkami. Design hodinek je spjat s mnoha jmény světových návrhářů, jedním z nich je např. Jeff Miller.

Boccia se aktuálně specializuje na výrobu cenově dostupných všestranných hodinek z titanu a keramiky. Jörg Delecate, zástupce značky BOCCIA TITANIUM, o svém postavení hrdě říká: „Nové nápady našich mezinárodních designérů a nepřetržitý vývoj nových modelů, reagujících na potřeby našich zákazníků -  to jsou důležité faktory mnohaletého úspěchu na trhu.“

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení