Obchodní podmínky

 

Obchodní podmínky

1. Základní ustanovení

Tyto Všeobecné obchodní podmínky (dále jen „VOP“) upravují vztahy mezi kupujícím a prodávajícím v oblasti prodeje hodinářského zboží mezi společností DESIGN TRADE, s.r.o. se sídlem Kořenského 15, 15000 Praha 5 (dále jen „Prodávající“) a jejími zákazníky (dále jen „Kupující“).

Prodávající: Prodávajícím je společnost DESIGN TRADE, s.r.o., která je registrovaným podnikatelským subjektem s IČ 25657593 a registrovaným plátcem DPH s DIČ CZ25657593, zabývající se prodejem hodinářského zboží a elektroniky.

Kupující: Kupující při zahájení obchodních vztahů předává Prodávajícímu pouze své kontaktní údaje, nutné pro bezproblémové vyřízení objednávky, popřípadě údaje, které chce mít uvedeny na nákupních dokladech.

Právní vztahy Prodávajícího s Kupujícím výslovně neupravené těmito VOP se řídí příslušnými ustanoveními zák. č. 89/2012 Sb., (Občanský zákoník), jakož i předpisy souvisejícími.

Kupující si je vědom, že mu koupí produktů, jež jsou v obchodní nabídce Prodávajícího, nevznikají žádná práva na používání registrovaných značek, obchodních názvů, firemních log či patentů Prodávajícího nebo dalších firem, není-li v konkrétním případě zvláštní smlouvou sjednáno jinak.

Kupujícím se pro potřeby čl. VI těchto VOP rozumí spotřebitel dle části IV., hlavy I., dílu IV zákona č. 89/2012, občanského zákoníku.

2. Bezpečnost a ochrana informací

Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje jsou důvěrné, budou použity pouze k uskutečnění plnění smlouvy s Kupujícím a nebudou jinak zveřejněny, poskytnuty třetí osobě apod., s výjimkou situace související s distribucí či platebním stykem týkajícího se objednaného zboží (sdělení jména a adresy dodání).

3. Otevírací doba

Objednávky přes internetový obchod na adrese www.mojeboccia.cz: 24 hodin denně, 7 dní v týdnu

4.Ceníky

V internetovém obchodě jsou vždy aktuální a platné ceny pro internetový obchod.

5. Objednávání

Kupující dostane zboží za cenu platnou v okamžiku objednání. V případě, že se jedná o speciální zboží na objednávku, nebo zboží, které není na skladě, Prodávající Kupujícímu předem potvrdí telefonicky nebo e-mailem cenu a termín dodání. Tuto cenu je Prodávající oprávněn měnit vzhledem k aktuální situaci na trhu a v závislosti na vývoji kurzu Kč vůči zahraničním měnám. Pokud Kupující s takovouto změnou nesouhlasí, objednávku nepotvrdí a tato není realizována.

6. Informace o produktech

Informace o zboží nabízeném v internetovém obchodu Prodávajícího mají pouze ilustrační charakter a v detailech se mohou lišit od dodávaného zboží.

7. Platební podmínky

  • platba platební kartou na e-shopu,
  • na dobírku při doručení zboží (hotovost přebírá od zákazníka dopravce)

Zboží zůstává do úplného zaplacení majetkem Prodávajícího.

8. Dodací podmínky

Zasílání přepravní službou:

Česká Republika: Objednané zboží bude doručeno po České republice přepravní službou DPD. Při nákupu zboží nad 1 500,- Kč a doručení na území ČR hradí náklady na dopravu zboží Prodávající. Běžná doba doručení od převzetí zásilky přepravní službou je 1-3 pracovní dny. Během předvánočního období se doba dodání může prodloužit.

Slovensko: Objednané zboží bude doručeno na Slovensko přepravní službou DPD. Na Slovensko se nevztahuje akce dopravy zdarma při nákupu nad 1500 Kč a dopravné hradí vždy Kupující. Cena dopravy na Slovensko je 260 Kč (10 EUR) při platbě kartou a 338 Kč (13 EUR) při úhradě hotovostí (dobírka).

Neúplnou nebo poškozenou zásilku je nutno neprodleně oznámit e-mailem na adresu eshop@dtgroup.cz, u dopravce zahájit reklamační řízení a kopii zápisu o tom neprodleně zaslat e-mailem či poštou Prodávajícímu. Pokud nedojde k zahájení reklamace poškozeného zboží v den převzetí, na dodatečné reklamace neúplnosti nebo poškození dodávky nebude brán zřetel.

9. Záruční podmínky

Záruční podmínky na zboží se řídí Reklamačním řádem Prodávajícího.

10. Mimosoudní řešení spotřebitelských sporů

V případě, že dojde mezi Prodávajícím a Spotřebitelem ke vzniku spotřebitelského sporu z kupní smlouvy nebo ze smlouvy o poskytování služeb, který se nepodaří vyřešit vzájemnou dohodou, může Spotřebitel podat návrh na mimosoudní řešení takového sporu určenému subjektu mimosoudního řešení spotřebitelských sporů, kterým je

Česká obchodní inspekce
Ústřední inspektorát – oddělení ADR
Štěpánská 15
120 00 Praha 2

Email: adr@coi.cz
Web: adr.coi.cz

11. Závěrečná ustanovení

Tyto Všeobecné obchodní podmínky jsou platné od 1. 5. 2020 a ruší veškerá předchozí ustanovení a zvyklosti. Prodávající si vyhrazuje právo změnit tyto Všeobecné obchodní podmínky bez předchozího upozornění.

Aktualizováno 1. 5. 2020