Funkcionality a péče

Technické specifikace 

Jakou má materiál titanium výhodu?

Titanium je extrémně lehké, zároveň pevnější než nerezová ocel, nekoroduje, odolává magnetickému působení a největší výhodou je dobrá snášenlivost pokožky včetně alergické. Všechny komponenty hodinek Boccia jsou vyrobeny z čistého titanu.

Jsou hodinky Boccia voděodolné?

Všechny modely hodinek Boccia Titanium mají alespoň základní formu voděodolnosti.  Úroveň voděodolnosti závisí na konkrétním modelu (3, 5 nebo 10 barů, což se rovná 30, 50 nebo 100 metrům). Voděodolnost není neomezená po celou dobu životnosti hodinek, doporučujeme pravidelnou revizi této vlastnosti během servisu.

Kde si mohu nechat opravit hodinky?

Kontaktujte prosím autorizovaného prodejce.

Kde si mohu zakoupit nový pásek k hodinkám?

Kontaktujte prosím autorizovaného prodejce.

 

Záruka

Společnost Boccia zajišťuje zákonnou záruku za kvalitu materiálu a výrobek za předpokladu, že hodinky byly zakoupeny u  autorizovaného prodejce značky BOCCIA. Během této doby jsou výrobní vady bezplatně opraveny. Záruka se nevztahuje na vady a poškození v důsledku nesprávného použití, baterii, náramek a sklíčko. V případě reklamace se spolu s hodinkami předloží řádně vyplněný záruční list či doklad o koupi autorizovaného prodejce BOCCIA. Náklady na dopravu hradí odesílatel.